Jak być kandydatem nie do odrzucenia - warsztaty z tworzenia CV

Jak być kandydatem nie do odrzucenia - warsztaty z tworzenia CV

Pierwsze kroki na ścieżce Project Managera mogą być pełne zaskoczeń i wyzwań. Nie ma więc lepszego sposobu niż solidne przygotowanie się przed rozpoczęciem swojego pierwszego projektu! Studenci UEK serdecznie zapraszają wszystkich adeptów i entuzjastów zarządzania projektami do wzięcia udziału w cyklu spotkań “Know How Project Managera”.

Pragniemy zaprosić Was na drugie spotkanie z cyklu KNOW HOW PROJECT MANAGERA, którego tytuł to "Jak być kandydatem nie do odrzucenia - warsztaty z tworzenia CV". Odbędzie się ono już 9 grudnia, o godzinie 18:00!

Jak nietrudno zgadnąć, podczas spotkania z naszym ekspertem, dowiemy się co charakteryzuje rekrutację na stanowisko project managera, jak się przygotować do procesu rekrutacyjnego, co umieścić, a co usunąć ze swojego CV oraz czy samo CV jest wystarczające żeby się wyróżnić?

Dzisiaj rozmawiałam telefonicznie z Panem Sojką na temat scenariusza i wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawe. Pan Marcin jest właścicielem firmy, która rekrutuje dla klientów zewnętrznych, więc ma duże doświadczenie w rekrutacji. Umówiliśmy się z prelegentem, aby móc się wcześniej połączyć, aby przekazać mu hosta i aby przetestował sharowanie ekranu, ponieważ ma zamiar m.in. oceniać CV chętnych osób. Sam wspominał o tym, aby usunąć dane wrażliwe i zdjęcia zastąpić jakimiś z internetu, więc tak też będziemy prosić uczestników.

Zapisz się już teraz!